تبلیغات
ملس نامه
قالب وبلاگ

ملس نامه
رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز / تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی 
نویسندگان
چت باکس


کروموزوم بانو لقب گرفت وازاین پس ،از پس اسمش در هر مکانی بانو لفظی قراردادند و به سبب این لفظ تا بتواتنستند حال وی بگرفتند و حق وی ضایع بگرداندند.

این بانوی گرام درخانواده ای خوش وخرم و به دور از هر گونه نزاع و درگیری ( جان خودش! ) زندگانی آغاز بنمود و تا سن 6 در خامی وعیش ونوش و لهو ولعب به سربِبُرد و در سن 7 راهی دیار علم شد وفراگیری و خواندن وکتابت آغاز بنمود.

درهمان بادی امرچندین گز کرباس بر تنش بپوشاندند حبری رنگ وچارقدی بر سرش کشیدند شیری رنگ و کوله باری برپشتش نهادند بس گران! تاازهمان عُنفُوان کودکی بار زندگی کشیده و سختی و مرارت راه چشیده واز خامی به در آید و پخته و مغز پخت زندگانی به سر کند !

و از دیگر آموزه های بَدوی این که به رسم تکرار پی در پی در گوشش بخواندند که این چارقد نه اسباب شپش و ریزش مو است بلکه همچون صدفی است گرانبها و تو همچون در ثمینی در دل آن .

و مبادا تارَکی از زلف شهلایت از آن بیرون بخرامد که ابزار شیطان است برای فریب آدمیان واسباب فسق و فجور است ویک تار موی تو کودک 7 ساله سبب گمراهی 7 مرد هفتاد ساله گردد و به این طریق منطق و فکرت تواَمان به وی بفهماندند.


و همین از برای حسن ختام کافی باشد که این بانوی گرام تا به امروز19 جام عمر پر کرده و برسر 19 خوان هفت سین بنشسته 19 سال مخ بنی آدم بخورده ......

و از احوالات دنیا و روزگار وفرمایشات عوام الناس و نجبا و قدما و فهما و علما و کارش به توهم واسکیزوفرنی کشید وچکیده ی افکار مشوش این گرامی دخت در پیش چشمان شماست

پس بنگرید و بخوانید و اهتمام به فهم کنید و اقدام به قضاوت کنید

گمراه نشوید و خود راه طریقت سِلِکت نموده و آن را بپیمایید!

والسلام .

بانوی گرام


طبقه بندی: کپی پیستیجات،
[ چهارشنبه 4 آبان 1390 ] [ 08:32 ق.ظ ] [ مهدیه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :