تبلیغات
ملس نامه
قالب وبلاگ

ملس نامه
رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز / تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی 
نویسندگان
چت باکس


 سلام دوستان. امروز مقداری احوالاتمان ناخوش است. از آن جهت که مامان جونمان هنوز برنگشته و خودمان تک و تهنا باید از باباجانمان مواظبت کنیم!( توانایی رو داری؟؟!) دلمان تنگیده برای مامان جونمان! خیلی شدید! برید خدا را شاکر باشید که مثل بنده یکی یدونه نیستید. حداقل یکی هست که کتکتان بزند!! من که فعلا باید فقط با لپ تاپ کتک کاری کنم!!!!

این پست هم درصدی از احوالات ناخوش امروزمان سرچشمه می گیرد.

عجب دنیایی است ها! تا می ایی 2 کلمه حرف حساب بزنی و بگویی بله آقا!  ما هم 19 ساله ایم و آدم! ناگاه 5-6 تا دست می آید جلو! یکی گوش راست یکی گوش چپ! یکی دندان پیشین یکی دندان پسین! عجب بکش بکشی! چنان می کشند و می چرخانند که به خاطر 2 کلمه حرف حسابی که از دهانت پریده به غلط کردن می افتی!

زمانی که می خواهی بسان مردمان فقیه وادیب و دلربا در کنج عزلت بنشینی و به قول تازه به دوران رسیده ها، تریپ زهاد برداری، هم زمان و به طور غیر مترقبه 5-6 جفت پا و مایتعلق به فرود می آید روی باند اندام نازنین شما، الالخصوص کله ی مبارکه ، که خنگول اوشکول! پاشو یه عرض اندامی بکن! آخر فلک زده ی بدبخت! چطور می خواهی با این روی رنگ پریده ی افتاب خورده فردا در اجتماع حضور یابی و جمعی را مسرورا به نمایی؟!

آنی که خنده بر لب داری تا از تیر خنگولی و اوشکولی جان سالم به در بری و تهمت ناروای رنگ پریدگی را نچسبانند بهت، 5-6 جفت چشم حدقه شده، چون گوشت قلقلی آماده ی سرخ شدن، می افتد وسط روغن ذوق شما که به سبب ترشحات آن هم شوقتان را کور می کند هم نقطه ی ذوقتان را بر می چیند که این دل شاد هیچ غمی ندارد!  پس با استدلالی قوی بر گرفته از قضایا و اصول قبلی ، هیچ انسانی عقیلی در این دنیای فانی بدون غم نمی ماند. پس او به ناچار بی عقل است!!!

آن زمان که خواهی جنون را از خود برهانی، خنده از لب بر می چینی و به قول بی بی سنگین ورنگین می نشینی و چینی بر جبین می افکنی، با هجوم ابروانی رادیواکتیویته یا همان موجی شکل مواجه می شوی که اخموی بد ترکیب! باز کن آن سگرمه های زشتت را که زشت تر جلوه ات می دهد! می خواهی فردا روی دستمان باد کنی و بیخ  ریشمان بمانی؟! ما سرکه ی اضافی نداریم! تورم است و گرانی! یا اخم هایت را می گشایی یا می روی بالای دیوار چین داد می زنی ترشی حراج!! 50 کیلو، 1000 تومان تا بدبخت دیگری بیاید سراغت!

حالا می مانی چه خاکی بر سرت بریزی تا اطرافیان جنابعالی مشعوف شوند!

می دانی چیست؟ گناه ما این است که به جای اینکه انسانیت خود را حفظ کنیم خریت دیگران را حفظ کرده ایم!

پ.ن: شنبه نتایجمون میاد.... قربون دهنتون! دعا فراموش نشه!

پ.ن: شما از بین رشته های مهندسی پزشکی و رباتیک و مدیریت پروژه کدومو ترجیح میدین؟
طبقه بندی: ذوقیجات من!،
[ چهارشنبه 12 مرداد 1390 ] [ 02:19 ب.ظ ] [ مهدیه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :