تبلیغات
ملس نامه
قالب وبلاگ

ملس نامه
رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز / تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی 
نویسندگان
چت باکس


سلاااااااااااااااااااااام. بالاخره تموم شد! از بس انرژی دارم می خوام منفجر شم! بالاخره نتیجه کنکور اومد! واااااااااااااای! باورت میشه دیگه دیفرانسیل تموم شد؟! گسسته پر! تحلیلی پر! چه کیفی داره به خدا!!!!! من واقعا چه جوری یک سال ونیم تحمل کردم این درسارو؟!! خودم موندم توش!

*اینو قبل کنکور نوشتم. خدا پدر و مادر کنکورو بیامرزه

 

 

روزی روزگاری خداوند بر عرش کبریایی خود در سماوات سبعه جلوس نموده بودند که ناگاه از خاطر مبارکشان گذشت که مقداری از عذاب های جهنمی را آکبند پست نمایند به افراد نگونبختی که داغ عشق کاذب ریاضیات بر مخ نداشته شان جا خوش کرده!

از آن جهت که این گروه از بندگان خداوند سبحان درصدی مغر مادیان نوش جان نموده اند آن عذاب الیم را رحمتی از سوی خداوندگار دانسته و بسی شادمانی کردند و بزم ها به پا نمودند! که اگر غیر از این بود زیست و زمین را به جان می خریدند! و حتی اگر جهت هم نشینی با گسسته به بهشت هم رانده می شدند عمرا اگر قبول زحمت می کردند!

متاسفانه  متاسفانه متاسفانه چنین گردباد سهمناکی را که به جان خریدند هیچ، دیفرانسیل را نیز چونان چسبیده اند که کنه به خرگوش!(بنده از این توصیفات بری هستم!!) بنده ی خدا دیفرانسل دیگر از ایشان به تنگ آمده چه رسد به خوشان!

خدا پدر این کنکور بی پدر و مادر را بیامرزد که هرچه می کشیم از این بی در و پیکر است! از وقتی یادمان است کنکور بود و هست و خواهد بود! به جان خود کنکور قسم بعد از 9تیر به عقل جن هم نمی ماند که سیاوش وقتی از آتش زد بیرون آن کافورها هنوز روی تنش بود یا نقطه ی تبخیرشان پایین بود و فرتی تبخیر شدند!! خدا فردوسی را رحمت کند! ما از وقتی کتاب ادبیات خوانده ایم تصمیم گرفته ایم نه شاعر شویم نه نویسنده! وگرنه  صد واندی سال بعد که آثارمان را در کتب درسی( که بعید می  دانیم آن زمان کتابی بتوان یافت نمود، جهت افزایش روز افزون میزان مطالعه در کشور عرض می کنم!!!!) چاپ کردند از دانش آموزان عزیز چیزی به ما نخواهد رسید جز بد و بیراه به آبا واجدادمان! ما نیز برای آنکه تنمان در گور نلرزد و هم قطاران آینده مجبور به حفظ تاریخ تولدمان نشوند از مشهور شدن و چاپ آثار استنکاف نمودیم!

یکی از عزیزان به محض اینکه نظرم به سمع مبارکشان رسید فرمود: حیف است این همه استعداد شما چون باربری دراز گوش که در گل گیر کرده، مدفون دشود! خدا را در نظر آر و افتخار 1 کشوری را نصیب خود کن!

چندی تامل نمودیم دیدیم نه! خیلی گرفتاری دارد! حوصله ی مصاحبه با این و آن را نداریم! بگذاریم یکی دیگر اول شود! تازه اگر درس بخوانیم و سر کار برویم ممکن است جای یکی دیگر از بندگان خدا را در مشاغل بگیریم که نیاز بیشتری به پول داشته باشد. پس جهت کاهش بیکاری در جامعه درس هم نمی خوانیم. نظر شما چیست؟!

از شوخی گذشته درس بخوانید! مثل من! درس خیلی خوب است!

پ.ن: یه نصیحت کاملا آبجیانه:: جون هرکی دوست داری اگه داری انتخاب رشته می کنی نرو ریاضی! منو که می بینی از بد بختیم بود که رفتم! یعنی اگه می رفتم انسانی یا تجربی می افتادم به خدا! ولی تو نرو ریاضی. جونت بالا میاد.تهش میشی یه خل مثل من که عشق نوشتنه ولی باید جدول ضرب حفظ کنه! از ما گفتن بود!

پ.ن: گند زدم به کنکور !
طبقه بندی: ذوقیجات من!،
[ جمعه 14 مرداد 1390 ] [ 03:21 ب.ظ ] [ مهدیه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :