تبلیغات
ملس نامه
قالب وبلاگ

ملس نامه
رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز / تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی 
نویسندگان
چت باکس


زنگ تفریح تازه خورده است. کلاس طبق معمول آن قدر شلوغ است که می شود توی این شلوغی گم شد و بقیه را هم ندید! در این جمعه بازار جالب تر از همه این است که مریم دارد برای چندتا از بچه ها پای تخته مسئله فیزیک حل می کند! حالا می توانم مطمئن شوم که امتحان داریم! چون برای اولین بار است که می بینم فروغ دارد درس می خواند!  خوب که نگاه می کنم همه مثل گرد و خاک توی هوا، دور خودمان می چرخیم. کلاس در همین اوضاع و احوال است که صدیقه-نماینده کلاس- می آید داخل و داد می زند که سوالات لو رفته فیزیک را آورده است!

همه با شدت ترمز می کنیم و نتیجه این می شود که 5  6 نفری خالی میشویم سر میز معلم. صدیقه به بچه ها که حالاساکت شده اند می گوید یکی از دوستان دوستانش این سوالات را برایش آورده. و شروع می کند به خواندن ...به محض جنبش لبهای او کل بچه ها تا کمر می رند توی کتاب و تند تند ورق می زنندو آن قدر به کتابشان انرژی منتقل می کنند که نزدیک است کتابها به پرواز دربیایند.  آرزو می کنیم خانم رئیسی مثل همیشه با 10 دقیقه تاخیر بیاید. خلاصه سوال ها برای همه خوانده می شود و همه تقریبا جواب ها را پیدا می کنند. شکیلا از شدت خوشحالی به سکسکه می افتد!  بالاخره خانم رئیسی می آید. بعد  ما صندلی هایمان را با نظم خاص تقلب کنار هم می چینیم. این سیستم را مریم پیشنهاد می دهد! خوب بعضی وقتها مخش کار می کند!

در این سیستم یک نفر که درسش خوب است طوری می نشیند که 4نفر را تغذیه اطلاعاتی کند. اما قبل از امتحان خانم رئیسی سیستم*1- تقلب – 4* را به هم می ریزد و من اولین نفری هستم که جایش عوض می شود!

وقتی ورقه ها پخش می شود نگاهی به آنها می اندازیم، صدای سکسه شکیلا دوباره بلند می شود. کلاس آرام آرام رو انفجار است ومن دوست دارم جیغ بکشم! البته نه از روی خوشحالی!

وقتی آخر ساعت سفید ترین ورقه امتحانی ام را به خانم تحویل دادم صدای سکسکه شکیلا هنوز می آمد و من داشتم به این فکر می کردم، کدام احمقی می خواسته با آن دروغ بزرگ کلاس ما را سر کار بگذارد!


پی نوشت : پیشاپیش عید فطر رو به همه تون تبریک میگم .. التماس دعای عاجل
طبقه بندی: ذوقیجات من!، مکتب خونه،
[ دوشنبه 7 شهریور 1390 ] [ 01:23 ب.ظ ] [ مهدیه ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :